Home  
  O nas  
  Warunki zakupu  
  Wykaz miast   
  Poradnik pasażera  
  Reklama  
  Kontakt  
 

Poradnik dla Pasażera


Szanowni Państwo, z troską aby Wasza podróż była jak najmniej męcząca lecz bardziej przyjemna prosimy o zapoznanie z kilkoma istotnymi informacjami.

1. Przed podróżą.

a) Bagaż
Przygotowując się do podróży proszę zawsze pamiętać o limitach bagażu określonych w Warunkach Przewozu. Rzeczy potrzebne w czasie podróży proszę spakować do bagażu podręcznego, tak aby mieć do nich dostęp.
b) Ubiór
Proszę pamiętać, że w autokarze temperatura jest zawsze inna niż na zewnątrz. Latem jest chłodniej , gdyż jest włączona klimatyzacja, zimą cieplej, bo działa ogrzewanie. Radzimy ubrać się tak żeby mieć na sobie coś lekkiego i mieć możliwość ewentualnie założenia czegoś cieplejszego.
Mała poduszka i lekki koc mogą również uprzyjemnić Państwu podróż.
c) Dolegliwości związane z podróżą
Aby uniknąć dolegliwości związanych z podróżą radzimy aby w dniu wyjazdu spożywać lekko strawne potrawy. Proszę również zaopatrzyć się w aptece w odpowiednie środki, które zminimalizują dolegliwości.

2. W dniu wyjazdu.

Miejsce odjazdu jak i godzina oznaczone są zawsze na bilecie. Prosimy aby zawsze stawiać się minimum 15 minut wcześniej, tak aby nie opóźniać autokaru, aby mógł planowo odjechać. Mogą się zdarzyć sytuacje, że autokar się spóźnia. Należy w takiej sytuacji skontaktować się z przewoźnikiem, aby uzyskać informację na temat przyczyn opóźnienia. Jeżeli nie mają Państwo takiej możliwości trzeba cierpliwie czekać, aż autokar przyjedzie lun skontaktować się z nami w celu uzyskania informacji dotyczącej długości opóźnienia.

3. Podczas podróży.

Podróż czasami bywa długa lecz nie zawsze musi być męcząca. Dla Państwa wygody i komfortu autokary wyposażone są w telewizory, radiomagnetofony które umilą Państwu podróż.
Na każdym przystanku radzimy wyjść z autokaru i przespacerować się ,tak aby po długiej jeździe przywrócić prawidłowe krążenie.
Informujemy, że u większości przewoźników obowiązuje zakaz spożywania alkoholu i palenia papierosów w autokarze podczas podróży.

Wyszukaj połączenie
Wybierz z listy rozwijanej kraj z którego chcesz wyruszyć, a następnie kraj do którego się udajesz.
Po dokonaniu wyboru kliknij przycisk SZUKAJ

Kraj wyjazdowy  
Kraj docelowy  
Logowanie do biletu
 Bagaż
 Zniżki
 Przewoźnicy
 FAQ
 Agat - nowa linia do Holandii i Belgii
 Eurobus - nowe miasta w Italii i Francjii
 Polonia Transport - nowe miasta na lini do Anglii, Walii, Szkocji
 Eurolines Polska - nowe przystanki na Litwie
 Eurobus - nowe połączenia do Wielkiej Brytanii